Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İzmir'de Tiyatro Günleri Başlıyor

İzmir'de Tiyatro Günleri Başlıyor
Sahne Tozu Tiyatrosu Kurucusu Çağlar İşgören 2018 Ocak ayı itibarıyla İZPEK ile yaptıkları anlaşma sayesinde haftanın beş günü seyirci ile buluşacaklarını söyledi.

 

İzmir'de sahnelendiği ilk günden beri büyük ses getiren ''Kamp 17'' adlı oyun, bu kez gala gecesi için sahne aldı. 

Oyunun galası, Haldun Dormen ve İzmir'in önemli isimlerinin katılımlarıyla gerçekleşti. Yönetmen Çağlar İşgören, gecenin sonunda katkı ve katılımlarından dolayı Haldun Dormen'e, İzmir Vali Yardımcısı Ahmet Ali Barış ve Eski Vali Yardımcısı Erdoğan Özdemir'e, Dokuz Eylül Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Banu Esra Aslanertik'e, Selçuk Belediye Başkanı Dr. Zeynel Bakıcı'ya ve İZPEK Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan İpek'e teşekkür etti.

İZPEK ve Sahne Tozu Tiyatrosu İş Birliğinde Tiyatro Günleri Başlıyor
    
Çağlar İşgören gala gecesinin sonunda yaptığı konuşmada; haftanın dört günü oyun sahnelediklerini; ancak 2018 Ocak ayı itibarıyla İZPEK ile yaptıkları anlaşma sayesinde haftanın beş günü seyirci ile buluşacaklarını söyledi. Sanata verdikleri destekten ve İzmir'e böyle bir armağan sunmalarından dolayı İZPEK Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan İpek ve ekibine teşekkürlerini sunan Çağlar İşgören, ilerleyen günlerde, İZPEK ve Sahne Tozu Tiyatrosu iş birliğinde düzenlenecek olan tiyatro günleri programının açıklanacağını belirtti.

Öte yandan galada izlediği "Kamp 17" adlı oyuna ilişkin beğenilerini dile getiren Haldun Dormen; İzmir'in kaliteli bir seyirci kitlesine sahip olduğunu, bu durumdan duyduğu memnuniyeti belirterek oyunu izleyememiş olan seyircileri "Kamp 17"yi izlemeye davet etti. "Kamp 17" ocak ayının ilk iki haftası Haldun Dormen Sahnesi'nde sergilenmeye devam edecek. 

Ocak ayında Sahne Tozu Tiyatrosu'nda neler var?

Sahne Tozu Tiyatrosu, 2018 yılının ilk ayında "Haldun Dormen Sahnesi" ve "Fehmi İşgören Sahnesi"nde 5 farklı oyunla karşınızda!

KAMP 17 (Ana Kadro)
BİR DAHA ÇAL, SAM (Actor Club)
BİR ŞEHNAZ OYUN (Ana Kadro)
YEDİ KOCALI HÜRMÜZ (Ana Kadro)
KÜLKEDİSİ (Çocuk Oyunu - Sahne Tozu Çocuk Kulübü)

Bilet için; Biletix & Gişe 
0232 445 20 33


 

Yayın Tarihi : 03.01.2018 : 13:45

Etiketler : sahne tozu    tiyatro    haldun dormen    çağlar işgören    kamp 17    tiyatro günleri    izmir       


Yorumlar

8222
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN