Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yakalanan Fetö Şüphelisi Tutuklandı

Yakalanan Fetö Şüphelisi Tutuklandı
DIŞİŞLERİ Bakanlığındaki memurluk görevinden FETÖ bağlantısı nedeniyle ihraç edilen ve yasa dışı yollardan 2 kez yurt dışına kaçmaya çalışırken yakalanan Fatih Nurettin Yıldırım (28), çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

 

FETÖ/PDY bağlantısı nedeniyle Dışişleri Bakanlığı’ndaki memurluk görevinden ihraç edilen Fatih Nurettin Yıldırım, geçen 10 Şubat’ta Kapıkule Sınır Kapısı’ndan yasa dışı yollarla yurt dışına kaçarken yakalanarak tutuklandı. Bir süre sonra yurt dışına çıkış yasağı konularak serbest bırakılan Yıldırım, önceki gün bu kez de Yunanistan’a yasa dışı yollardan kaçarken Edirne Jandarma Komutanlığı ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı. Yıldırım ile birlikte ona, yurt dışına kaçması için kılavuzluk yapan Y.D. ve Ü.S. de yakalandı.
 
Edirne Jandarma Komutanlığı’nda ifadeleri alınan Y.D. ve Ü.S. önceki gün çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu. Jandarma Komutanlığı’nda işlemleri tamamlanan Fatih Nurettin Yıldırım, sevk edildiği adliyede savcılık sorgusunun ardından sevk edildiği mahkemece tutuklandı.

Yayın Tarihi : 26.12.2017 : 14:51

Etiketler : Yurt    Dışına    nci    Kez    Kaçarken    Yakalanan    Fetö    Şüphelisi    Tutuklandı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3978
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN