Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Suç Duyurusunda Bulundu

Suç Duyurusunda Bulundu
ZABITA memuruna şiddet uyguladığı için görevinden uzaklaştırılan İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB ) Zabıta Daire Başkanı Tayfun Karali hakkında CHP’li İBB Meclis Üyesi Süleyman Nadir Ataman suç duyurusunda bulundu. 

 

İBB Meclis Üyesi CHP’li Süleyman Nadir Ataman, bugün Çağlayan’daki İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na gelerek görevinden uzaklaştırılan İBB Zabıta Daire Başkanı Tayfun Karaali hakkında suç duyurusu dilekçesi sundu. Dilekçede, Tayfun Karali’nin bir zabıta memuruna acımasızca vurduğu görüntülerin medyada yer aldığı belirtilerek bu görüntülerin bazı yabancı medya ajansları tarafından da haberleştirildiği anlatıldı. Dilekçede, olayın "yurt içi ve yurt dışında ülkenin ve İstanbul şehrinin marka değerine son derece zarar verdiği" ifade edilerek "İBB Belediye Meclis Üyesi olarak, belediyemizde çalışan bir memurun bu şekilde muameleye maruz kalması şahsımı ziyadesiyle üzmüştür. Ayrıca ülkemizin göz bebeği konumundaki bir büyükşehir nezdinde, TCK anlamında anlamında suç teşkil eden bir eylemin icra edilmesinin kabulü mümkün değildir" denildi.
 
Dilekçede, Tayfun Karaali hakkında soruşturma yapılıp hakkında dava açılması talep edildi. 

Yayın Tarihi : 26.12.2017 : 14:50

Etiketler : Chpli    Meclis    Üyesi    Eski    Zabıta    Daire    Başkanı    Karali    Hakkında    Suç    Duyurusunda    Bulundu    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6359
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN