Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İGC Üyeleri Yılbaşı Balosunda Buluştu

İGC Üyeleri Yılbaşı Balosunda Buluştu
İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) Geleneksel Yılbaşı Balosu, protokol üyeleri, cemiyet üyeleri ve eşlerinin katılımıyla Kuşadası’nda gerçekleşti.

 

Kuşadası’da bir otelde konaklamalı ve iki ayrı gece olarak düzenlenen baloda meslekte 50 yılı dolduran cemiyet üyeleri Ahmet Sükuti Tükel, Berrin Dikmen, Cemil Çelik, Ertuğrul Kale, Talat Kırcan’a ’Hasan Tahsin Basın Hizmet Ödülü’ verildi. İGC Başkanı Misket Dikmen, Türkiye’nin kaygılı zamanlardan geçtiğini ileri sürerek, "Yaşadığımız bu zorlu günlerden ancak birlikte hareket edersek çıkabiliriz. Bir hayalim var. Türkiye artık ifade özgürlüğünde 150’inci sıralarda olmasın, adı tutuklu gazeteciler ile anılmasın istiyoruz. Sanatçıların özgürce sanatlarını icra ettiği, akademisyenlerin özgürce eğitim verdiği, meslektaşlarımızın özgür günlerde çalıştığı bir Türkiye hayalini ancak omuz omuza mücadele ederek gerçekleştirebiliriz. Hukukun üstünlüğünün hüküm sürdüğü, laik, demokratik, gücünü cumhuriyetimizin temel ilkelerinden alan güneşli günlerde buluşacağımıza eminim" dedi.
 
Gecede konuklar yeni yıl pastasını kesti. Davetliler daha sonra Black and White Orkestrası’nın müzikleri ile neşeli saatler yaşadı. Gecenin sonunda bir ağızdan İzmir Marşı söylendi.

Yayın Tarihi : 24.12.2017 : 11:37

Etiketler : İgc    Üyeleri    Yılbaşı    Balosunda    Buluştu    Bölge   


Yorumlar

8466
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN