Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Cansel Elçin Boşanıyor

Cansel Elçin Boşanıyor
“Hatırla Sevgili”, “Gönülçelen” ve “Kırık Kanatlar” adlı dizilerde oynayan Cansel Elçin’e 5 yıllık eşi Pınar Apaydın boşanma davası açtı.

 

Evlilikleri günden  beri aralarında şiddetli geçimsizlik olduğunu belirten Pınar Apaydın, “Fiilen biten evliliğin hukuken de sonlandırılmasını talep ediyoruz. Anlaşmalı olarak boşanmak istiyoruz” dedi. Taraflar tazminat ve nafaka talebinde bulunmadı.

İstanbul Aile Mahkemesi’ne Pınar Apaydın’ın avukatı Sıla Erden aracılığıyla açılan davaya göre çift 4 Temmuz 2012’de Tarabya Fransız Bahçesi adlı mekanda 150 kişinin davetli olduğu kır düğününde evlendi.

İddiaya göre çiftin evliliği ilk günden itibaren bozulmaya başladı. Pınar Apaydın’ın avukatı dava dilekçesinde şu ifadelere yer verdi: “Bu sebeple fiilen biten evliliğin hukuken de sonlandırılmasını talep ediyoruz. Çiftin evlilik birliğinin temelinden sarsılmıştır. Taraflar eşyalar konusunda anlaşmıştır ve paylaşmıştır. Karşılıklı olarak birbirlerinden maddi ve manevi tazminat ya da nafaka talepleri yoktur. İleriye dönük haklarından vazgeçmişlerdir. Çiftin “anlaşmalı” olarak boşanmasını talep ediyoruz” dedi.

Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 21.12.2017 : 11:55

Etiketler : Hatırla Sevgili    Gönülçelen    Kırık Kanatlar    dizi    Cansel Elçin    5 yıllık eşi    Pınar Apaydın   


Yorumlar

5630
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN