Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Başına Talih Kuşu Kondu

Başına Talih Kuşu Kondu
Kazandıklarını gayrimenkule yatıran Burcu Esmersoy’un Nişantaşı’nda aldığı ev kentsel dönüşüme girdi. Ünlü sunucunun evi yeniden yapılınca değerini katlayacak.

 

Sunucu Burcu Esmersoy, kıyafetlerini Toplum Gönüllüleri Vakfı yararına satışa çıkardı. Kanyon’da gerçekleşen etkinlikte basın mensuplarının karşısına çıkan ünlü sunucu, sorular üzerine, borsa gibi yatırım enstrümanlarını riskli bulduğunu, parasını gayrimenkule yatırdığını açıkladı.

Artık eskisi kadar kıyafete para harcamadığını belirten güzel sunucu, Nişantaşı'ndaki evinin kentsel dönüşüme girmesi durumunda başına talih kuşu konacağını söyledi.

'Elbiselerimin çoğunu ihtiyacı olanlarla paylaşıyorum ama paraya çevirip bağış yapmak daha mantıklı geldi. Mesela yanlışlıkla içlerine koyduğum bir çanta vardı onu 250 TL vererek geri aldım. Eskiden kıyafet alışverişine çok para harcardım artık vermiyorum. Ev eşyasına para harcarım. Yatırımımı gayrimenkule yaparım. Kolay kazanmıyorum ben paramı. Borsaya falan giremem korkarım. Her ay kira gibi aylık net bir şeylerin yatması lazım hesabıma. Geri dönüşüme gidecek olan bir evim var konuşların hepsinden onay çıkarsa büyük yaşadık.'

Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 21.12.2017 : 11:38

Etiketler : ünlü    Burcu Esmersoy    Toplum Gönüllüleri Vakfı    sunucu       


Yorumlar

6826
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN