Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV

Dolar Ne Kadar?
Dolar kuru, yeni güne yatay hareketle 3,83'ten başladı. ABD Senatosu vergi reform tasarısını onayladı. Metin Temsilciler Meclisi'nde bugün yeniden oylandıktan sonra Başkan Trump'ın imzasına sunulacak.

 

Dolar/TL yeni güne, dünkü kapanış seviyesi olan 3,83'ten başladı. Kur, dün 3.82-3.84 dar bandında sakin bir seyir izlemişti.

Dolar kuru bugün 3,84'ün üzerinde işlem görüyor. Euro/TL ise 4,54'ün üzerinde yer alıyor.

Uzmanlar, Güney Afrika'da iktidar partisi ANC'nin başına piyasalar açısından güvenilir bulunan Cyril Ramaphosa'nın geçmesinin Türk Lirası ile birlikte çoğu gelişmekte olan ülke para birimini desteklediğini, ancak TL'de görülen bu değerlenmeye temkinli yaklaşmak gerektiğini, kurda 3,85'in altında kalıcılık beklemediklerini ifade ediyor.

TEMSİLCİLER MECLİSİ'NDEKİ OYLAMA TEKRARLANACAK

ABD Temsilciler Meclisi, vergi reform tasarısını dün gece oyladı. Tasarı Meclis'ten geçti ancak Senato, metindeki iki maddenin "uzlaşma" kurallarını ihlal ettiğini bildirdi. Metin, ilgili maddeler çıkarıldıktan sonra Senato'da bu sabah oylanarak kabul edildi. Tasarı, bugün bir kez daha Temsilciler Meclisi'nde oylanacak ve ardından Başkan Donald Trump'ın imzasına sunulacak.

Yayın Tarihi : 20.12.2017 : 11:43

Etiketler : borsa    piyasa    dolar    euro    kanalben    ben tv   


Yorumlar

3020
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN