Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


TSYD'den Göztepe ve Altay'a Büyük Ödül

TSYD'den Göztepe ve Altay'a Büyük Ödül
Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) İzmir Şubesi'nin bu yıl 6'ncı kez düzenlediği TSYD Ege'de Yılın Spor Ödülleri organizasyonunda ödül kazananlar belli oldu.

 

TSYD İzmir Yönetim Kurulu, değerlendirme sonucunda yılın takımları olarak Play-Off finallerini kazanarak İzmir'e büyük coşku ve gurur yaşatan Göztepe ve Altay'ı belirledi. Yılın sporcusu Göztepeli Adis Jahovic, yılın teknik direktörleri ise Altay ile şampiyonluk kupasını kaldıran Cüneyt Biçer ve voleybolda Efeler Ligi'ne yükselme başarısını gösteren Kula Belediyespor Antrenörü Mustafa Çayır olarak seçildi.

Cimnastik literatürüne "The Çolak" ismi verilen hareketi yazdıran İzmirli sporcu İbrahim Çolak, 12 kez peş peşe Türkiye satranç şampiyonu olan Betül Cemre Yıldız ve yüzmede dünya rekoru kıran özel sporcu İrem Öztekin, TSYD İzmir özel ödüllerine layık bulundu.

Maç saatinde yapılan değişikliği unuttuğu için salona zamanında gelemeyen rakibi  karşısında hükmen galip gelme hakkı varken bunu tercih etmeyip rakibini bekleyen Gelişim Koleji Lise Basketbol Takımı, fair play ödülüne layık görülürken, Karşıyaka Voleybol Şube Başkanı Serkan Ergüven'e  de İzmir sporuna katkı ödülü verilmesi kararlaştırıldı. Ödüller gelecek ay verilecek.
 

Yayın Tarihi : 20.12.2017 : 11:25

Etiketler : TSYD    spor ödülleri    izmir    göztepe    altay       


Yorumlar

3956
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN