Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Van’da Askerlere Moral Gezisi

Van’da Askerlere Moral Gezisi
Van Valiliği Koordinesinde, İl Jandarma Komutanlığı ve Kültür Turizm Müdürlüğü arasında imzalanan protokolle, ’Van’ın Değerleri’ projesi kapsamında 80 er ve erbaş, kentin tarihi ve turistik mekanlarını gezdi.

 

Van’ın tarihi ve kültürel zenginliklerini tanıtmak amacıyla, Van İl Jandarma Komutanlığı ve Kültür Turizm Müdürlüğü arasında protokol imzalandı. Protokolle hayata geçirilen ’Van’ın Değerleri’ projesi kapsamında, Van İl Jandarma Komutanlığında vatani görevini yapan 80 er ve erbaş, kentin tarihi ve kültürel mirasıyla buluşmaları sağlandı. Bir günlük Van gezisine katılan er ve erbaşlara, kentin tarihi ve turistik mekanları tanıtıldı.
 
İl Kültür ve Turizm Müdürü Muzaffer Aktuğ’un eşlik ettiği gezide, askerler Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Kampüsünde bulunan Kedi Evi, Akdamar Adası ve Van Kalesi’ni gezdi. Askerler, gezdikleri yerlerde bol bol hatıra fotoğraf çekti.
 
İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü yetkilileri, askerlerin gezdikleri yerler hakkında bilgiler verirken, gezinin er ve erbaşlara büyük bir moral kaynağı olduğunu, aynı zamanda Van’ın ülke genelinde tanıtımında da büyük katkı sağlayacağını söyledi.
 

Yayın Tarihi : 18.12.2017 : 11:13

Etiketler : Vanda    Askerlere    Moral    Gezisi    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2580
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN