Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Duru ve Deniz Arasında Tehlikeli Yakınlaşma

Akilah Azra Kohen'in çok satan Fi Çi Pi kitap üçlemesinden uyarlanan Fi dizisinin ikinci sezonu Çi'nin 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümde Deniz'in geri dönüşü tüm dengeleri bozmuştu. Fi Çi 2. sezon 4. bölümde Duru'nun Afife rolünü alamamasına tepkisi nasıl olacak merak ediliyor.

 

Başrollerini Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Mehmet Günsur ve Büşra Develi'nin yer aldığı, tutkunun peşinden koşanların dizisi Fi Çi 2. sezonda da popüleritesini koruyor. Dizinin 4. bölüm fragmanı da geldi.

Çİ 3. BÖLÜMDE NELER OLDU?
Çİ 3. bölümde izleyenlerin nefesini kesen heyecan dolu sahneler yaşattı. Duru tüm isteklerini Can Manay’a yaptırmaya devam etti. Can Manay aşkı için hırslanmaya devam ederken, Duru ise kendi isteklerini gerçekleştirmek için Can Manay’a şart koyarak izleyenleri şaşırttı. Özge ise iş hayatında tutunmaya çabalarken onca kötü insanla uğraşmaya devam ediyor. Can Manay’ın gizliliğini ortaya çıkarmaya çalışan Özge, Can Manay’ın eski sevgilisini araştırarak evine kadar girdi. Can Manay’ın eski sevgilisi ise Özge’den ısrarla kaçmaya devam etti, fakat sonunda Özge tüm gerçekleri bir kağıda yazarak Can Manay’ın eski sevgilisine ulaştırdı.

Özge’nin tüm çabası sonunda eski sevgili, Özge ile konuşmayı kabul ederek, Özge’yi evine aldı. Can Manay’ın eski sevgilisine ne gibi bir zararı oldu? Eski sevgili ve Özge arasında ne gibi konuşmalar geçecek merak konusu. Ve en önemli ayrıntı ise Can Manay’ın eski sevgilisine yaşattıkları, Duru’nun kulağına gidecek mi?

Yayın Tarihi : 05.12.2017 : 10:30

Etiketler : ünlü    fi    çi    dizi    fi 4. bölüm    çi 4. bölüm fragman    duru    can manay    özge    Ozan Güven    Serenay Sarıkaya    Berrak Tüzünataç    Mehmet Günsur    Büşra Develi   


Yorumlar

8485
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN