Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yaşadığı Hüsranı Anlattı

Yaşadığı Hüsranı Anlattı
Ekranların sevilen yüzleri canlandırdıkları karakterlerle her hafta evimize değişik maceralarla konuk oluyor.

 

8 Aralık’ta vizyona girecek “Maide’nin Altın Günü” filmiyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Ezgi Mola, hakkında merak edilenleri BeStyle dergisine anlattı.

TİYATRODA “10-11-12” oyunuyla seyirci karşısına çıkan, beyazperdede de “Madie’nin Altın Günü” ile boy göstermeye hazırlanan Ezgi Mola, BeStyle dergisinin aralık sayısına kapak oldu.

Dergideki röportajında hakkında merak edilenleri anlatan ünlü oyuncu, kariyerinde istediği yere ulaştığını söyledi: “20 yıldır istediği mesleği profesyonel olarak yapan biri olarak, hem çok şanslı olduğumu hem de bu şansı seçimlerimle zaten kendim yarattığımı düşünüyorum. Ve evet, istediğim yerdeyim.”

MAHALLENİN MUHTARLARI BÜYÜK HÜSRANDI

Ezgi Mola, mesleğinde yaşadığı hüsranları da anlattı: “İlk çağırıldığım sette, tek söz söylemeden figüranlık yapıp eve dönüşüm büyük bir hüsrandı. 15 yaşındaydım, ‘Mahallenin Muhtarları’ için çağırmışlardı. Gittim, bir masaya oturttular, yarım saat sonra da teşekkür ettiler. Dedim ki ‘Daha tek söz çıkmadı ağzımdan, ne oynayacağım’. Onlar da ‘Bitti, teşekkür ederiz’ dedi. Nasıl zoruma gitmişti anlatamam.”

Çocuk müthiş fikir

Ezgi Mola, “Evliliğe ya da çocuk konusuna nasıl bakıyorsun?” sorusunu “Çocuk müthiş fikir. Aşırı heyecanlanıyorum çocuk konusuna” diye yanıtladı.

Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 04.12.2017 : 09:33

Etiketler : ezgi mola    ünlü    oyuncu    Mahallenin Muhtarları    Maide’nin Altın Günü    film       


Yorumlar

9075
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN