Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ebru Gündeş'le İlgili Bomba İddia!

Ebru Gündeş'le İlgili Bomba İddia!
Türkiye gazetesinden Yücel Kayaoğlu'nun haberine göre Ebru Gündeş, kocası Reza Zarrab ile ilgili kaygılarını Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yakın çevresine iletmiş. Erdoğan'ın 18 ilden 53 milletvekiliyle AK Parti Genel Merkezi'nde gerçekleşen toplantısında konuşulana göre, Ebru Gündeş, Zarrab'ın 2016 yılında ABD'de tutuklanmasının ardından, Erdoğan'ın yakın çevresine gündem yaratacak itiraflarda bulundu.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, 18 ilden 53 milletvekiliyle AK Parti Genel Merkezi'ndeki buluşmasında bazı yöneticiler ABD'deki Reza Zarrab davasını gündeme getirdi.

"EŞİM REZA TÜRKİYE'YE ZARAR VEREBİLİR"

Toplantıda konuşulana göre, Zarrab'ın 2016 yılında ABD'de tutuklanmasının ardından Ebru Gündeş, Erdoğan'ın yakın çevresine "Eşimin ABD'ye gidişi sıradan bir olay değil. Türkiye'ye zarar verecek bir tutum içine girebilir" diyerek endişesini anlattı.

"ABDESTİMDEN ŞÜPHEM YOK Kİ"

Erdoğan da ABD'de görülen  Reza Zarrab davasıyla ilgili, Türkiye'nin İran ile ticari ve enerji ilişkisi olduğunu söyledi, "Davadan ne çıkarsa çıksın biz doğru olan yaptık, ambargoyu delmedik" yorumunda bulundu. Ebru Gündeş'in sözleri için ise Erdoğan, "Abdestimden şüphem yok ki, namazımdan şüphem olsun" diye konuştu.

Kaynak: Mynet

Yayın Tarihi : 01.12.2017 : 10:31

Etiketler : Reza Zarrab    erdoğan    ebru gündeş    türkiye    Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan    dava   


Yorumlar

3812
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN