Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yeliz Yeşilmen'den Bomba Açıklamalar

Yeliz Yeşilmen'den Bomba Açıklamalar
Geçtiğimiz günlerde ihanete uğradığı söylenen Yeliz Yeşilmen dedikoduculara yine ateş püskürdü.

 

Yeliz Yeşilmen: Oyuna gelmem

Yeliz Yeşilmen, Şubat 2010’da iş adamı Ali Uğur Akbaş ile nikah masasına oturmuş, Haziran 2010’da kızı Asya’yı, Ağustos 2015’te oğlu Birbey’i dünyaya getirmişti. 

Geçen günlerde ihanete uğradığı söylenen Yeliz Yeşilmen dedikoduculara yine ateş püskürdü.

“Ortada ne ayrılık var, ne de boşanma. Bu oyunlara gelmem. Kocam her konuda bana yetişmekten başkasına yetecek bir durumda değil! Ayrıca ben de para kazanıyorum, sadece kocamı yemiyorum. Aldatılsam asla affetmem” dedi.

Yeliz Yeşilmen 2009’da söylediği ‘Fıstık Çıkı Çıkı’ şarkısının yeni versiyonunu seslendirmek istediğini ama söz yazarı İlknur Tekin’in problem çıkardığını da dile getirdi.

Yeliz Yeşilmen, “Yeniden izin almak gerekiyormuş. Paramı cebime koyup anlaşmaya gittim. Ama feryat figan etti, şarkıyı vermek istemedi. Paradan da oldu. Şimdi gidip 10 bin lira ile kendime çanta alacağım” diye konuştu.

NE OLMUŞTU?

Yeliz Yeşilmen'in eşi Ali Uğur Akbaş'a ait olduğu iddia edilen yazışmalar sosyal medyaya sızmıştı. İhanete uğradığı konuşulan Yeliz Yeşilmen "Bu, ünlü ve başarılı olan her insana oynanan bir oyun. Bu mutlu yuvada herkesin gözü varmış!" demişti.

İddialara göre Yeliz Yeşilmen’in kocası Ali Uğur Akbaş bir kadınla internet üzerinden çıplak fotoğraf alışveriş yapıyor ve eşini aldatıyordu.

Bu iddiaların ardından, Ali Uğur Akbaş'ın eski karısı Gülbin Vardar kameralar karşısına geçip "Benim başıma gelenler onun başına geldi. Oh olsun." demişti.

Yeliz Yeşilmen daha önce POSTA'ya verdiği röportajda, "Çatır çatır koca parası yiyorum" sözleriyle dikkatleri üzerine çekmişti.

Kaynak: Mynet

Yayın Tarihi : 29.11.2017 : 10:25

Etiketler : ünlü    yeliz yeşilmen    Ali Uğur Akbaş    Gülbin Vardar    eski eşi    Fıstık Çıkı Çıkı       


Yorumlar

5696
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN