Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Aşağı Kayıp Okul Duvarına Çarptı

Aşağı Kayıp Okul Duvarına Çarptı
Ümraniye’de  park halindeyken kaymaya başlayan özel halk otobüsü okul duvarına çarptı. Kaza anında öğrencilerin derste olması ve duvarın yakınında kimsenin bulunmaması olası bir faciayı önledi. 

 

Kaza, saat 11.00 sıralarında Elmalıkent Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi üzerinde meydana geldi.  İçinde sürücü olmayan park halindeki özel halk otobüsü, henüz bilinmeyen bir nedenle yokuş aşağı kaymaya başladı. Otobüs yaklaşık 10 metre kaydıktan sonra okulun duvarına çarparak durabildi.
 
ÖĞRENCİLER DERSTEYDİ...
 
Çarpmanın şiddetiyle duvardaki parçalar ve demir korkuluklar okulun bahçesinde düştü.Kaza sırasında derste olan öğrenciler, gürültü nedeniyle büyük panik yaşadı. Öğrencilerin o anda derste olması ve duvarın yakınında kimsenin bulunmaması olası bir faciayı önledi. 
 
Olay yerine gelen polis ekipleri otobüs ve duvar çevresine şerit çekip önlem aldı. Öğrenciler, otobüs ve duvarın çevresine yaklaştırılmadı. Kaza yapan otobüs çekici yardımıyla yaklaşık 1 saatlik çalışmanın ardından kaldırıldı. 
 
VELİLER İSYAN ETTİ
 
Kaza haberini alan ve okula gelen veliler daha önce de okul çevresinde çok sayıda kaza yaşandığını belirterek yetkililerden bir önlem almasını istedi.
 
"BÜYÜK BİR GÜRÜLTÜ GELDİ"
 
Kazayı gören bir öğrenci, "Bahçenin öbür tarafında basket oynuyorduk. Büyük bir gürültü geldi inşaattan taş düştü zannettik. Bir baktık ki otobüs çarpmış taşlar düştü" diye konuştu.
 
Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

Yayın Tarihi : 22.11.2017 : 13:51

Etiketler : Park    Halindeki    Halk    Otobüsü    Yokuş    Aşağı    Kayıp    Okul    Duvarına    Çarptı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3115




GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER




YAZARLAR



BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN