Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Aynı Evde Yaşama Gibi Bir Durum Yok'

'Aynı Evde Yaşama Gibi Bir Durum Yok'
Oyunculuk dersi aldığı yönünde haberlerle gündeme gelen Bengü, önceki gün Akmerkez'de alışverişteydi.

 

Çıkışta ayaküstü soruları yanıtlayan Bengü, "Oyunculuk dersi aldığım doğru, ama oyuncu oluyormuşum gibi anlaşılmasın. Kendim için alıyorum. Son zamanlarda özellikle teklif daha çok geliyor. Kendi işimin yanı sıra yapmak isterim" dedi.

"Acarkent’te aldığı villası için 1 milyon TL dekorasyonuna harcama yaptığı ve düğün hazırlığında olduğu" haberleri hatırlatılan güzel şarkıcı, "Yedi sene önce o evi aldım. Geçtiğimiz sene Selim'i (Selim Selimoğlu) tanımadan önce dekorasyona başlamıştım. O Yalova’da oturuyor, ben burada yaşıyorum. İkimiz hafta sonları program yapıyoruz. Zaten aynı evde yaşama gibi bir durum yok" şeklinde konuştu.

"SORULARINIZDAN TERLEDİM"

Son zamanlarda keyfinin bir hayli yerinde olduğunu dile getiren Bengü, "Aşk bana iyi geldi. Birçok duyguyu ilk kez yaşıyorum. Mutluyum, huzurluyum" ifadelerini kullandı.

Sevgilisi Selim Selimoğlu'nu ailesiyle tanışıp, tanışmadığı sorulan Bengü, "Şu an bunları konuşmayalım. Her şey çok güzel. Bırakın gideyim çok terledim sorularınızdan" sözleriyle röportajı noktaladı.

Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 22.11.2017 : 11:30

Etiketler : ünlü    Bengü    şarkıcı    Selim Selimoğlu    aşk    sevgili   


Yorumlar

7893
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLERReklam

YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN