Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kadınlar, Okulun Eksiklerini Tamamladı

Kadınlar, Okulun Eksiklerini Tamamladı
Aksaray’da belediye ve Türkiye İş Kurumu (İş-Kur) İl Müdürlüğü tarafından açılan ’yapı yalıtım’ kursuna katılan 8 kadın, bir ilkokulun, ısı yalıtım, boya ve sıvasını yaptı.

 

Aksaray Belediyesi ve İş-Kur İl Müdürlüğü, kadınlara yönelik istihdam programı kapsamında ’yapı yalıtım’ kursu açtı. Kursa katılan 8 kadın, 8 gün süren eğitimin ardından Güller Ceylan Acar İlkokulu’nun ısı yalıtım boya ve sıvasını yaptı.  Kadınların çalışması düzenlenen toplantıyla kamuoyuna tanıtıldı. Toplantıya katılan  ve kadın kursiyerlere seslenen Aksaray Belediye Başkanı Ak Partili Haluk Şahin Yazgı, şunları söyledi:
 
’’Bugün  öyle iyi bir şeye imza attınız ki hem de Türkiye’de ilk defa yapılan çalışmaya, hem de yalıtım ve boya anlamında  bir okulumuzun  buradaki bulunan eklentisine  yapılan bu çalışmayla  kadınlarımızın bu konuda da ne kadar uzman olduğunu bir kez daha görmüş olduk. Şimdi kadının elinin değdiği yerde hassaslık, güzellik, sanat,  incelik çıkıyor ve işi ne kadar titiz yaptığınıza ben her seferinde  şahidim ve burada da  güzel el emeği gösterdiniz.’’

Yayın Tarihi : 19.11.2017 : 13:21

Etiketler : Kadınlar    Okulun    Yalıtım    Boya    Sıvasını    Yaptı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

9054
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN