Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Kadromuzu Güçlendirdik'

'Kadromuzu Güçlendirdik'
özel açıklamalarda bulundu. Amerikalı basketbolcu açıklamasında, “Kayseri’de olduğum için çok mutluyum, zaten 5-6 senedir Türkiye’de çeşitli kulüplerde forma giymiştim ve sadece birinden galibiyetle ayrılmıştık. Kayseri’nin seyircisini iyi biliyorum, çok etkililer. Kayserili basketbol severlerle karşısında oynamaktan çok mutlu olacağım. Onlar bizim altıncı adamımız, bize çok iyi enerji katacaklarına inanıyorum” şeklinde konuştu. 

 

Pazar günü BOTAŞ ile yapacağı maçın hazırlıklarına devam eden AGÜ Spor’da sakat bulunmuyor. Hafta sonuna kadar Kayseri’de çalışacak olan kırmızı-beyazlılar, daha sonra Ankara’ya hareket edecek. Yeni transferlerden Chantelle Handy önümüzdeki günlerde ülkesinden gelerek takıma katılacak.
 
ANTRENMAN SONRASI ÇİFTE DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI
 
Antrenman sonrası Amerikalı basketbolcu 31 yaşına basan Danielle Page ile 39 yaşına basan AGÜ Spor Şube Sorumlusu Ahmet Bozbey’in doğum günü kutlandı. Page ve Bozbey antrenman sonrası pasta kesip arkadaşlarının tebriklerini kabul ettiler. Antrenman pastalarla birlikte çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Yayın Tarihi : 15.11.2017 : 16:07

Etiketler : Agü    Spor    Başkanı    Yağmur    Yeni    Transferlerimizle    Kadromuzu    Güçlendirdik    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5085
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN