Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İstanbul’da Asayiş Operasyonu

İstanbul’da Asayiş Operasyonu
İstanbul’da "Yeditepe Huzur" operasyonu gerçekleştirildi. Yapılan denetimlerde şüpheliler ve şüpheli görülen araçlar tek tek arandı. İstanbul’da "Yeditepe Huzur" adı altında asayiş denetimi yapıldı. İl genelinde 5 bin polisin katılımıyla 200 noktada yapılan denetimler kapsamında polis ekipleri şüpheli gördükleri kişileri ve araçları aradı.

 

İstanbul  genelinde 200 noktada saat 20.00’de başlatılan asayiş denetimine, narkotik suçlarla mücadele, mali suçlarla mücadele, terörle mücadele, kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele, özel harekat, çevik kuvvet, deniz polisi ve trafik ekiplerinin de aralarında olduğu çok sayıda polis katıldı. Operasyonda şüpheli görülenlerin Genel Bilgi Tarama (GBT) kontrolleri yapıldı. Polis helikopterinin destek verdiği operasyonda, araçların trafik kontrolleri de yapıldı. 
 
ARAÇLAR VE KİŞİLER DİDİK DİDİK ARANDI
 
Kontrol noktalarından biri olan Mecidiyeköy’de de şüpheli görülen araçlar durduruldu. Araç sürücülerine ve yolculara üst araması yapıldı. Durdurulan araçlar ise polis ekipleri tarafından didik didik arandı. 
 
 

Yayın Tarihi : 10.11.2017 : 21:28

Etiketler : İstanbulda    Asayiş    Operasyonu    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2733
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN