Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Badminton Şampiyonası Ankara’da

Badminton Şampiyonası Ankara’da
Türkiye Badminton Federasyonu faaliyet programında yer alan ve Eski Federasyon Başkanı Prof. Dr. Faik İmamoğlu anısına gerçekleşecek olan ’Veteranlar Balkan Badminton Şampiyonası’ 10 - 12 Kasım 2017 tarihleri arasında Ankara Türkiye Badminton Federasyonu Olimpiyat Hazırlık Merkezi’nde yapılacak.

 

Şampiyonaya Türkiye, Bulgaristan, Sırbistan, Yunanistan, Moldova, Hırvatistan, Makedonya olmak üzere 7 ülkeden 103 sporcu katılırken. 3 gün sürecek olan Şampiyonada sporcular, 35+ yaş, 40+ yaş, 45+ yaş, 50+ yaş, 55+ yaş, 60+ yaş 65+ yaş 70+ yaş olmak üzere, 8 yaş grubunda madalya mücadelesi verecek.
 
2017 yılı Türkiye Şampiyonu ve geçen senenin 45+ yaş Tek Erkekler kategorisinde Balkan 2’ncisi olan Türkiye Badminton Federasyonu Başkanı Murat Özmekik, ’Badmintonu 7’den 70’ye tüm halkımıza tavsiye ediyorum. Dede ile torunun, babayla oğlunun, anne ile kızının bir arada oynayabildiği bir spor dalı, bu anlamda zevkli ve eğlenceli dakikalar geçirebilirler. Veteranlar Balkan Badminton Şampiyonası’nda da katılan tüm sporculara zevkli, eğlenceli ve başarılı bir şampiyona diliyorum" dedi.

Yayın Tarihi : 08.11.2017 : 17:42

Etiketler : Balkan    Badminton    Şampiyonası    Ankarada    Yapılacak    Spor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1909




GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER




YAZARLAR



BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN