Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'İlk Ziyaret Dha’ya'

'İlk Ziyaret Dha’ya'
Suudi Arabistan’ın Ankara Büyükelçisi Waleed bin Abdul Kerim El-Khereiji ’yı ziyaretinde Türkiye ve Suudi Arabistan ilişkilerinin geleceğinden umutlu olduğunu söyledi.

 

Büyükelçi Waleed bin Abdul Kerim El-Khereiji Türkiye’de bir medya kuruluşunu ilk kez ziyaret ettiğini söyledi. El-Khereiji,   Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Akkaya, Genel Müdür Yardımcısı Serkan Topçu, Yeni Medya ve Projeler Direktörü Salih Zeki Sarıdanişmend ve Muhabiri İrfan Sapmaz ile bölgedeki genel durumu değerlendirdi.
 
Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Akkaya da Suudi Arabistan Büyükelçisinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederken, bu ziyaretin iki ülke arasındaki ilişkilerin gelişmesinde önemli bir adım olduğunu kaydetti.
 
Büyükelçi El Khereiji Türkiye ve Suudi Arabistan arasındaki ilişkilerin her zaman güçlü olduğunu ve tarihi bağlarının bulunduğunu anlattı ve büyükelçilik olarak bu ilişkilerin geliştirilmesi adına her türlü çabayı göstereceklerine dikkat çekti.  Türkiye ve Suudi Arabistan’ın bölgenin çok önemli aktörleri olduğunu da vurgulayan Büyükelçi El Khereiji  halklar ve devletler arasında sarsılmaz bağlar  bulunduğunu söyledi.
 
.
 
 

Yayın Tarihi : 31.10.2017 : 17:40

Etiketler : Suudi    Arabistan    Büyükelçisi    Medyadaki    İlk    Ziyaretini    Dhaya    Yaptı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5224
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN