Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Nazilli Belediyespor’da Eker’den İsyan

Nazilli Belediyespor’da Eker’den İsyan
TFF 2’nci Lig Kırmızı Grup’ta Silivirispor’a 2-1 yenilip düşme potasından kurtulamayan Nazilli Belediyespor’da istifa eden Başkan Erdoğan Eker, isyan bayrağını açtı.

 

Silivrispor karşılaşmasında yaşananları basın toplantısında anlatan Eker, "Maçta bana ve aileme hep küfredildi. Taraftar olduklarını söyleyen bu ahlaksızlar 94 yaşındaki anneme bile küfretmekten çekinmedi. Ben bu kişilerden şikayetçiyim. Emniyet güçlerinin gerekeni yapmasını bekliyorum" dedi.
 
Takımın Silivrispor karşısında 1-0 öndeyken bile protesto edildiğine değinen Erdoğan Eker, "Bu saldırılar futbolcularımızın özgüvenini yitirmesine yol açar. Bu nasıl taraftarlık. 3-5 ahlak yoksunu kişinin emniyet güçlerimizin gözü önündeki bu saldırılara devam etmeleri ve emniyetin bunlara müdahale bile etmemesi daha da üzücü bir durumdur. Statta kaymakam, eşi ve misafirleri ile kalabalık bir kadın grubu da vardı. Bu kişiler küfür duymaya gelmiyor. Nazilli’de sosyal medya çetesi var. Sahte hesaplardan saldırılar başlıyor. Bunlar da araştırılmalı. 6222 Sayılı Sporda Şiddet Yasası Nazilli’de işlemeli" diye konuştu. 

Yayın Tarihi : 31.10.2017 : 16:49

Etiketler : Nazilli    Belediyesporda    Ekerden    İsyan    Spor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6673
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN