Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bağlama Çalıp, Türkü Söylediler

Bağlama Çalıp, Türkü Söylediler
Tunceli Valisi Tuncel Sonel, dün ziyaret ettiği ve makamına davet ettiği ilkokul öğrencilerini bugün Valilikte ağırladı. Öğrenciler, Sonel’in makam koltuğuna otururken, ziyarette saz çalıp, türkü söyledi. 

 

Her pazartesi günü, dersler başlamadan önce, bir okulu ziyaret eden Vali Sonel, dün gittiği Elif Güntaş İlkokulu’nda öğrencilerle bir araya geldi. Okulun üçüncü sınıfını ziyaret eden Sonel, burada eğitim gören kız öğrenci Elif Deniz Çelik ile sohbet etti. Öğrencinin makam odasını merak ettiğini söylemesi üzerine Sonel, hem Elif’i hem de diğer öğrencileri valiliğe davet etti. Davet alan ilkokul öğrencileri, öğretmenleriyle birlikte Vali Sonel’i bugün makamında ziyaret etti. İlk olarak Elif’i makam koltuğuna oturtan Vali Sonel, daha sonra sınıf arkadaşlarını tek tek makam koltuğuna çağırdı. Kendisini ziyarete gelen öğrencilerle uzun süre sohbet eden Vali Sonel, "Valilik yetkisi, sizde artık. Siz, benim yerime o koltukta oturduğunuz sürece valisiniz" diye konuştu. Öğrenciler, ziyaret sırasında, toplu olarak bağlama çalıp, türkü söyledi.
 
 
 
 
 
 

Yayın Tarihi : 31.10.2017 : 16:39

Etiketler : Tunceli    Valisi    Soneli    Ziyaret    Eden    Öğrenciler    Bağlama    Çalıp    Türkü    Söyledi    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3382
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN