Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Deprem Bölgesinde İnceleme Yapıldı'

'Deprem Bölgesinde İnceleme Yapıldı'
AFAD Başkanı Dr. Mehmet Güllüoğlu, Adıyaman’ın Samsat ilçesinde, 2 Mart’ta meydana gelen 5.5 büyüklüğündeki deprem bölgesinde, incelemelerde bulundu.

 

AFAD Başkanı Dr. Güllüoğlu, ilk olarak Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı’yı makamında ziyaret etti. Güllüoğlu, Samsat’ta 2 Mart günü meydana gelen 5.5 büyüklüğündeki deprem sonrası yapılan çalışmalar ile depremzedelerin ihtiyaç ve sorunları hakkında Kalkancı’dan bilgi aldı. Başkan Güllüoğlu, daha sonra Vali Kalkancı ve diğer yetkililerle birlikte Samsat’a geçerek, AFAD tarafından gönderilen konteynerlere yerleştirilen Kale Mahallesi sakinlerini ziyaret etti.
 
Depremden etkilenen Samsatlıların yaralarını sarmak için yoğun gayret sarf ettiklerini belirten Başkan Güllüoğlu, "Kış gelmeden Samsatlı kardeşlerimizin dile getirdiği sorun ve sıkıntılar ile atılması gereken adımları, seri bir şekilde atarak, sorunları, en kısa zamanda çözeceğiz inşallah. Allah, milletimize bir daha böyle afetler yaşatmasın" dedi.

Yayın Tarihi : 30.10.2017 : 17:42

Etiketler : Afad    Başkanı    Güllüoğlu    Samsattaki    Deprem    Bölgesinde    İnceleme    Yaptı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2314
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN