Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İYİ İzmir Ona Emanet

İYİ İzmir Ona Emanet
İYİ Parti'de üst yönetim organlarının belli olmasından sonra il başkanlıkları için de isimler netleşmeye başlıyor. İzmir için Akşener'in masasındaki tek isimse Yıldırım Ulupınar.

 

Burak Cilasun / Ben TV

Meral Akşener tarafından kuruluşu 25 Ekim tarihinde Ankara'da resmen ilan edilen İYİ Parti'de üst yönetim organlarının oluşturulmasından sonra sıra il teşkilatlarına geldi. İzmir için masadaki tek isminse Yıldırım Ulupınar olduğu öğrenildi.

A takımına İzmir Milletvekili Aytun Çıray, Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu ve Eski İzmir Milletvekili Şenol Bal'ı kritik görevlere getirerek dahil edip, İzmir'e verdiği önemi gösteren Meral Akşener'in İzmir İl Başkanlığı koltuğu için kimi işaret edeceği soruları geride kaldı.

Farklı isimlerin nabız yokladığı İYİ Parti İzmir İl Başkanlığı için Genel Başkan Meral Akşener'in masasındaki tek ismin Eski İzmir Milletvekili Yıldırım Ulupınar olduğu öğrenildi.

Ulupınar'ın çeşitli tartışmalardan uzak durması, 25 Ekim'de İzmir'den Ankara'ya giden otobüsleri organize etmesi, kentin çeşitli dinamikleriyle iletişim kanallarının güçlü olması nedeniyle Akşener tarafından tek aday olarak görüldüğü ve görevinin birkaç gün içinde resmen başlayacağı öğrenildi. 

Yayın Tarihi : 30.10.2017 : 11:02

Etiketler : iyi parti    meral akşener    yıldırım ulupınar    müsavat dervişoğlu    aytun çıray    şenol bal    burak cilasun       


Yorumlar

5821
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN