Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Çinli Yönetmenin Filmine Tam Not

Çinli Yönetmenin Filmine Tam Not
Bu yıl 54’üncüsü düzenlenen Uluslararası Antalya Film Festivali’nde yarışan Çinli yönetmen Vivian Qu’nun ’Melekler Beyaz Giyer’ filmi seyirciden tam not aldı.

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 54’üncü Uluslararası Antalya Film Festivali’nde yarışan ’Melekler Beyaz Giyer’ filminin ikinci gösterimi, sabah saatlerinde AKM Perge Salonu’nda yapıldı. İki genç kızın otelde yaşlı bir adamın saldırısına uğraması ve resepsiyonda çalışan genç bir kadının işini kaybetme korkusu yüzünden bir şey söylememesini konu edinen film, seyircilerden tam not aldı.
 
österimin ardından filmin yönetmeni Çinli Vivian Qu sinemaseverlerin sorularını yanıtladı. Sanatseverler, yönetmeni tebrik etti ve filmin etkisinde kaldıklarını söyledi. Yönetmen Vivian Qu, bu tür olayların yaşandığını ama birçok kişinin bunu konuşmaktan kaçındığını söyledi. Filmde oynayan küçük kız çocuğu için 1000’in üzerinde çocukla irtibat kurduklarını belirten Qu, "Filmde oynayan kızı, kostüm dizaynırım bana önerdi. Çok yetenekli olduğunu gördük. Rolünü çok iyi yaptı" dedi.
 
Filmin Türkiye’de gösterime gireceğini belirten Qu, filmde saf, temiz olmayan bakış açısı ile bunun tersini işlediğini söyledi. Bir seyircinin filmin bir sahnesinde adalet vurgusu yapıldığına dikkati çekmesi üzerine Qu, "Eğer adalet olsaydı ben bu filmi yapmazdım" dedi.

Yayın Tarihi : 25.10.2017 : 13:34

Etiketler : Çinli    Yönetmenin    Filmine    Tam    Not    Kültür    Sanat    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4579
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN