Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Taşeron İşçi Affedilmedi'

'Taşeron İşçi Affedilmedi'
İzmir’de, Karayolları 2’nci Bölge Müdürlüğü’ne bağlı taşeron iş yapan sürücünün, kurum logosu bulunan araçta alkol alıp, kaza yaptığına ilişkin fotoğraflar, sosyal medyada yayımlandı. Bu gelişme üzerine yaşananlardan haberdar olan Bölge Müdürü Abdulkadir Uraloğlu’nun devreye girmesiyle sürücü, işten çıkarıldı. 

 

Karayolları 2’nci Bölge Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren taşeron şirkete ait kamyonet, seyir halindeki bir otomobili sürterek, çizdi. Kaza yapan kamyonette, kurumun logosu ve aracın görevli olduğunu belirten kart görüldü. Kazayla ilgili araştırma sırasında sürücünün, araç içinde alkol aldığı, bunu da kamufle etmek için alkolü pet şişenin içine koyduğu belirlendi. Direksiyonun altında, vitesin hemen yanındaki boşlukta bulunan bardaktan hem alkol alıp hem de yoluna devam eden resmi araç sürücüsü hakkında polis, işlem yaptı. Araç, otoparka çekilirken, sürücünün ehliyetine de el konuldu. Kazaya ilişkin fotoğrafların, sosyal medyada paylaşılması üzerine konudan haberdar olan Karayolları 2’nci Bölge Müdürü Uraloğlu, devreye girdi ve aracı alkollü kullanan işçinin işine son verildi. Uraloğlu, ayrıca tüm resmi plakalı araçlar ile görevli kişilerin denetlenmesi talimatını verdi.

Yayın Tarihi : 23.10.2017 : 15:04

Etiketler : Sosyal    Medyadaki    Fotoğrafları    Gören    Bölge    Müdürü    Taşeron    İşçiyi    Affetmedi    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6409
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN