Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


’Mobil Disko' Trafikten Yasaklandı

’Mobil Disko' Trafikten Yasaklandı
Avcılar’da motosiklet ve bazı özel araçların yol açtığı ’Gürültü kirliliği’ ile mücadele kapsamında  kontrol sırasında durdurulan bir otomobilin bagaj tarafına yapılan diskotek benzeri hoparlörler polisi bile şaşırttı. Araç trafikten yasaklanarak para cezası uygulandı.

 

Özellikle gece saatlerinde müzik sistemlerinden çok yüksek ses açarak trafikte ilerleyen araçlara karşı Avcılar Kaymakamı Hulusi Doğan’ın talimatıyla mücadele başlatıldı. Avcılar Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube ekipleri yaptıkları denetimlerde araç ve sürücülerin belgelerini kontrol ederken, aynı zamanda normalin üzerinde hoparlörler bulunup- bulunmadığına da bakmaya başladı. Gündüz çalışarak, gece uyumaya çalışanların yanı sıra hasta veya çocukları rahatsız eden, gürültü çıkarmaları için egzozlarında düzenleme yapılan özel otomobil ve motosikletlere en yüksek para cezaları uygulanırken son olarak Denizköşkler Mahallesi’nin sahil kesiminde durdurulan bir otomobil polis memurlarını da şaşırttı. Arka bölümü olduğu gibi hoparlörlerle donatılan ’Mobil diskoteği’ andıran Murat Ş.’ye ait otomobil trafikten yasaklanarak otoparka alınırken sürücüye 5 bin 67 TL para cezası uygulandı.

Yayın Tarihi : 23.10.2017 : 14:38

Etiketler : mobil    Disko    Otomobil    Trafikten    Yasaklandı    Sürücüsüne    Bin    Tl    Ceza    Kesildi    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2893
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN