Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Çeşme'de Turizm Sezonu Masaya Yatırılıyor

Çeşme'de Turizm Sezonu Masaya Yatırılıyor
Çeşme Otelciler Birliği ve Çeşme Esnaf Odası işbirliğiyle Çeşme ve Alaçatı’da geride bıraktığımız turizm sezonuyla ilgili değerlendirme toplantısı düzenleniyor.

 

Çeşme'de geride bıraktığımız turizm sezonu masaya yatırılıyor.

10 Ekim Salı günü saat 14.00'da Çeşme  Çakabey Kültür Merkezin'de turizmciler, esnaf, Çeşme Kaymakamı, Çeşme Belediye Başkanı, Çeşme Emniyet Müdürü ve halkın katılımıyla bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirilecek. 

Özellikle Alaçatıyla ilgili basında sıkça yer alan pahalılık, temizlik, gürültü kirliliği gibi konuların ele alınacağı ve sezonun değerlendirileceği toplantıya yoğun katılım bekleniyor. Çıkacak sonuçların gelecek turizm sezonuna hazırlık konusunda ışık tutması bekleniyor. 
 
ÇEŞTOB Başkanı Veysi ÖNCEL toplantıya ilişkin yaptığı açıklamada, "Sezonu sevap ve günahlarıyla ilçemizin yetkili makamlarıyla beraber masaya yatıracak ve Çeşme'nin Alaçatı'nın dünya markası olması yönünde kararlılığını sürdürebilmesi için çalışmalara devam edilecektir. Bu konuda bizlere destek olacak beldemizi seven herkesi toplantıya bekliyoruz" dedi.
 

Yayın Tarihi : 09.10.2017 : 12:55

Etiketler : haber    haberler    çeştob    turizm    sezon    çeşme    değerlendirme toplantısı       


Yorumlar

2429
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN