Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Erhan Çelik'ten Zehir Zemberek Sözler!

Erhan Çelik'ten Zehir Zemberek Sözler!
Erhan Çelik, eski eşi Gülben Ergen'in çocuklarının fotoğrafının yer aldığı paylaşımı gelen tepkiler üzerine sildi. Ancak bu kez de eski eşi Gülben Ergen'e "Ahlaksız" deyip, zehir zemberek sözlerle yüklendi.

 

Gülben Ergen'in çocuklarıyla çekilmiş fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşan Erhan Çelik, gelen tepkiler üzerine paylaşımı kaldırdı. Paylaşımını, çocukların zarar görmemesi için sildiğini iddia eden Erhan Çelik, bu kez de eski eşine "Ahlaksız" dediği yeni bir paylaşım yaptı.

 

ERGEN'İN ÇOCUKLARIYLA OLAN FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Gülben Ergen, Erhan Çelik hakkında "Çocuklarıma zarar verebilir" diyerek mehkemeden uzaklaştırma kararı aldırdı. Ergen'in aldırdığı karar sonrası çılgına dönen Çelik, Instagram hesabından zehir zemberek bir paylaşım yaptı. Paylaşıma, evli oldukları dönemde Ergen'in çocuklarıyla çekilen fotoğraflarını ekledi.

PAYLAŞIMI KALDIRDI

Ancak paylaşımın üzerinden bir gün bile geçmeden Çelik paylaşımı kaldırdı. Ardından sosyal medya hesabından yeni bir paylaşım yapan Çelik, ilk paylaşımını çocukların süreçten zarar görmemesi için kaldırdığını söyledi.

Yayın Tarihi : 08.10.2017 : 11:50

Etiketler : erhan çelik    gülben ergen    boşanma    ayrılık    aldatma    şarkıcı   


Yorumlar

8464
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN