Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bir İdlib Açıklaması da Bahçeli'den

Bir İdlib Açıklaması da Bahçeli'den
MHP Lideri Bahçeli, İdlib operasyonuyla ilgili ''Sayın Cumhurbaşkanı kararlı bir davranış içerisinde bulunuyor. Kendilerine başarılar diliyoruz. Bu tutarlı politikalar devam ettiği sürece MHP Sayın Cumhurbaşkanı'nın yanındadır'' dedi.

 

Son dakika haberi! MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.

Bahçeli, İdlib'deki operasyonla ilgili şu ifadeleri kullandı:

''Sayın Cumhurbaşkanımızın Suriye ve Irak'ta takip etmiş oldukları politikalarda bir tutarlık görülmektedir. Zamanı geldiğinde de her türlü çabanın ortaya konulacağı anlaşılmaktadır. O bakımdan İdlib'deki gelişmeler zannediyorum belli bir istişare sonucunda oluşmuş olan durumlardır.
Rusya havadan Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) da içeriden mücadelelerini sürdürmektedir. Türkiye de kendi güvenliği ve orada yaşayan insanlarımızın güvenliği açısından her türlü tedbiri almış olayları yakından takip etmektedir. Sayın Cumhurbaşkanımızla perşembe günü yapılan görüşme sırasında bizimle de paylaşmış bulunduğu unsurlar olmuştur. Sayın Cumhurbaşkanı kararlı bir davranış içerisinde bulunuyor. Kendilerine başarılar diliyoruz. MHP olarak bu tutarlı politikalar devam ettiği sürece terörle mücadelede yılgınlığa düşmemek kaydıyla MHP Sayın Cumhurbaşkanı'nın yanındadır.''

Yayın Tarihi : 07.10.2017 : 14:00

Etiketler : mhp genel başkanı    devlet bahçeli    idlib    öso    tsk       


Yorumlar

7323
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN