Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Piriştina'dan 50. Yıla Özel Ziyaret

Piriştina'dan 50. Yıla Özel Ziyaret
Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, 50'nci kuruluş yıldönümünü kutlayan Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu'nun (DİSK) Ege Bölge Temsilciliği'ni ziyaret ederek nazar boncuğu hediye etti.

 

DİSK'in Ege Bölge Temsilciliği'ni ziyaret eden Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, DİSK Ege Bölge Temsilcisi Memiş Sarı'ya boncuklarla işli nazar boncuğu hediye etti. Piriştina görüşmenin ardından hükümetin zam ve savaş politikaları üzerine geliştirilecek çalışmalar için biraraya gelen sendika temsilcilerinin toplantısına da katıldı. Sarı, 50. kuruluş yılını kutlayan DİSK'i ilk ziyaret eden belediye başkanı olduğu için Piriştina'ya teşekkür etti. Piriştina,

"DİSK'in ülkenin bu gidişatında, ülkeyi karanlığa götürdüğüne inandığımız, çocukların geleceği ile ilgili endişelendiğimiz konularda dik durabilen, örgütlü mücadele edebilen bir kurumdur. Bizi çok kolay günler beklemediğinin bilincindeyiz. Buna hazırız, çokta inançlıyız. Böyle örgütlü güçlü olursak başarırız. Bu mücadelede bizlere de düşen ne varsa yapmaya hazırız" dedi.

Yayın Tarihi : 06.10.2017 : 11:00

Etiketler : disk    buca belediyesi    levent piriştina       


Yorumlar

5039
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN