Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Engin'le Oynamak Çok Zor'

'Engin'le Oynamak Çok Zor'
‘Aile Arası’ filminin senaryosunu yazıp yöneten Gülse Birsel, “Engin Günaydın’la karı-kocayı canlandırıyoruz. Onunla oynamak çok zor” dedi.

 

Gülse Birsel’in senaryosunu yazıp oynadığı, Engin Günaydın, Demet Evgar, Erdal Özyağcılar, Fatih Artman, Şevket Çoruh, Ayta Sözeri ve Devin Özgür Çınar’ın rol aldıkları ‘Aile Arasında’ filminin çekimleri devam ediyor. İzleyicinin dram beklediğini söyleyerek söze başlayan Birsel, “En antipatik karakterlerden birini oynuyorum. Engin’le karı-kocayı canlandırıyoruz. Filmin teması aile olmak” dedi. 

Günaydın’la oynamanın çok zor olduğunu söyleyen Birsel, “Çünkü hiç rolünüze konsantre olamıyorsunuz. Tek yapmanız gereken şey gülmemek ve lafınızı söyleyip bir an önce bu işten kurtulmak. Her seferinde ne yapacağı belli olmuyor” şeklinde konuştu. Projede, Fikret karakterine hayat veren Günaydın ise, “Gülse’nin  tarzını biliyorum, o yüzden kendimi güvende hissediyorum. Hiçbir endişem olmadı” açıklamasını yaptı. 

Kaynak: Milliyet

Yayın Tarihi : 04.10.2017 : 11:04

Etiketler : ünlü    Engin Günaydın    Demet Evgar    Erdal Özyağcılar    Fatih Artman    Şevket Çoruh    Ayta Sözeri    Devin Özgür Çınar    Gülse Birsel       


Yorumlar

6724
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN