Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


"Teknik Direktörü Netleştireceğiz''

TFF 1’inci Lig takımlarından Samsunspor’un Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Rüştü Araboğlu, "Perşembe günü yeni hoca takımın başında olacak" dedi.

 

TFF 1’inci Lig ekilerinden Samsunspor’un Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Rüştü Araboğlu, teknik direktör arayışları ve Balıkesirspor Baltok galibiyeti ile ilgili açıklamalarda bulundu. Perşembe günü yeni teknik direktörün takımın başında olması için çalışmalara devam ettiklerini söyleyen Rüştü Araboğlu, "Futbolcularımız Perşembe günü toplanacak. Görüştüğümüz bir teknik direktör var. Perşembe gününe kadar durumu netleştireceğiz. Perşembe günü yeni hoca takımın başında olacak. Futbolcularımızın son maçta istekli oyunu, bizi umutlandırdı. Ayrıca Balıkesirspor galibiyeti bizi çok mutlu etti. İhtiyacımız olan ve beklediğimiz bir galibiyet aldık. Eğer ligte hedefimize ulaşmak istiyorsak, istikrarılı gidişatımızı sürdürmemiz gerekir. Bunun ile ilgilide çalışamlarımız tüm hızıyla devam ediyor" diye konuştu.
 
 

Yayın Tarihi : 03.10.2017 : 15:33

Etiketler : Samsunspor    Başkan    Yardımcısı    Araboğlu    Perşembe    Gününe    Kadar    Teknik    Direktörü    Netleştireceğiz    Spor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1824
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN