Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Karşıyaka’dan Anadolu’ya Yardım Eli

Karşıyaka’dan Anadolu’ya Yardım Eli
KARŞIYAKA Belediyesi Gençlik Eğitim Merkezi tarafından Nevşehir’in Acıgöl ilçesindeki bir ilkokula yeni sıralar gönderildi.

 

 
Karşıyaka Belediyesi, Nevşehir’in Acıgöl ilçesindeki 4 Temmuz İlkokulu’ndan gelen yardım çağrısını yanıtsız bırakmadı. Gelen talep üzerine, eğitim yuvasına 140 öğrencilik masa ve sandalye yardımı yapıldı. Karşıyaka Belediyesi Gençlik Eğitim Merkezi’nde (KARGEM) bulunan fazla sıralar, TIR’a yüklenerek yerine ulaştırıldı.
 
Dökük haldeki eski sıralarda eğitim yılına başlamanın burukluğunu yaşayan Nevşehirli öğrenciler, Karşıyaka’dan gelen TIR’ı büyük sevinçle karşıladı. Yepyeni masa ve sandalyelere kavuşan minikler ve öğretmenleri Karşıyaka Belediyesi’ne, Başkan Hüseyin Mutlu Akpınar’a ve KARGEM yöneticilerine teşekkür ederken, aileleri de "Çocuklarımız artık okula daha mutlu ve hevesli gidiyor. Yardım isteğimize karşılık veren, emeği geçen herkese minnettarız" dedi.
 
Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar da "Her alanda sürdürdüğümüz dayanışma ve yardımlaşma faaliyetlerimizi Karşıyakamızın dışına da taşımaya gayret gösteriyoruz. Özellikle Anadolu’dan gelen talepleri gücümüz ölçüsünde karşılamaya çalışıyoruz. 4 Temmuz İlkokulu’ndaki durumu öğrenince kayıtsız kalmamız mümkün değildi. Nevşehirli öğrencilerin daha sağlıklı ve modern şartlarda eğitim alabilmelerine bir nebze de olsa katkı sağlayabildiysek ne mutlu bize. Her şey çocuklarımız için" dedi.
 
 
 

Yayın Tarihi : 02.10.2017 : 11:06

Etiketler : Karşıyakadan    Anadoluya    Yardım    Eli    Uzandı    Bölge   


Yorumlar

8908
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN