Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Seferihisar’da ’Zeytine Dokun’ Festivali

Seferihisar’da ’Zeytine Dokun’ Festivali
İZMİR’in Seferihisar ilçesindeki Teos Ormancı Tatil Köyü’nde, 13-14 ve 15 Ekim’de ’Zeytine Dokun’ Festivali düzenlenecek.

 

 
Anadolu’nun kadim ağacı zeytini daha yakından tanımak, dallarından ürün hasat etmek amacıyla yola çıkılan ve yazar Gülşah Elikbank’ın içerik danışmanlığını yürüttüğü ’Zeytine Dokun’ festivalini usta şair Ataol Behramoğlu şiirleriyle gün batımında açacak. 13-14 ve 15 Ekim’de Seferihisar’da Teos Ormancı Tatil Köyü’nde gerçekleşecek festivalde sahilde şiir ve şarkılar eşliğinde tango gecesi, kumda dans, Bandosol konseri, ünlü Şef Geovani’nin seçimiyle özel akşam yemeği, Bilge Ağaç gölgesinde zeytin yağı tadımı sonrası Teos Antik Kent gezisi yapılacak.
 
 
Torlak Çiftliği’nde ’kendi zeytinini topla, kavanozla’ etkinliğinde zeytin atölyesi gerçekleşecek ve sonrasında Gödence Köyü’nde yöresel yemeklerle piknik yapılacak. Üç gün boyunca edebiyat, müzik, dans ve zeytinin iç içe olacağı festival, sınırlı sayıda katılımcı ile yapılacağı için  0 530 330 91 30 numaralı telefondan detaylı bilgi alınabilecek.

Yayın Tarihi : 29.09.2017 : 08:44

Etiketler : Seferihisarda    zeytine    Dokun    Festivali    Bölge   


Yorumlar

4315
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN