Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Hediye Edilen Bisikleti Çalındı

Hediye Edilen Bisikleti Çalındı
İzmir’de 14 yaşındaki çocuğun doğum günü hediyesi bisikleti çalındı. Olay güvenlik kamerasına yansıdı.

 

Olay Balçova Ata Caddesi üzerinde geçtiğimiz gün yaşandı. Fatura ödemek için bisikletine binerek evinden çıkan 14 yaşındaki Berkay Fidancı’nın peşine takılan bir kişi, kendisi de bisiklet kullanarak çocuğu bir süre takip etti. Fatura ödeme merkezinin önüne gelen Fidancı bisikletini kapı önüne bırakarak içeri girdi. Arkasından gelen kişi de kendi kullandığı bisikleti bırakarak bir süre etrafı gözetledi. Daha sonra çocuğun bıraktığı daha iyi olan bisiklete binerek hızla oradan uzaklaştı. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.
 
Bisikleti çalınan Berkay Fidancı “Fatura yatırmak için bisikleti kapının önüne koyup içeri girdim. Sıramı beklerken bisikleti kontrol etmek için arkamı döndüğümde bisiklet yerinde yoktu, o panikle dışarı çıktığımda bir ağabey bisikletin çalındığını söyledi. Etrafıma bakındım bisikleti göremedim, ne yapacağımı şaşırdım, babamın yanına koştum, çok üzüldüm. Çünkü üzülmemin nedeni bisiklet bana babamın doğum günü hediyesiydi. Bisikletimin bulunmasını istiyorum" diye konuştu.
 
Polis bisikleti çalan kişinin bıraktığı bisikletten parmak izi alarak ve güvenlik kamerası görüntülerini inceleyerek bu kişiyi yakalamak için çalışma başlattı. 

Yayın Tarihi : 27.09.2017 : 13:55

Etiketler : Babasının    Doğum    Gününde    Hediye    Ettiği    Bisikleti    Böyle    Çalındı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5257
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN