Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İzmir Barosu’ndan Cezaevi Ziyareti

İzmir Barosu’ndan Cezaevi Ziyareti
İZMİR Barosu Cezaevi Komisyonu ve Genç Avukatlar Meclisi üyesi avukatlar, Baro Yönetim Kurulu üyesi Av. Hatice Betül Harmanşah ile birlikte Şakran Çocuk ve Gençlik Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nu ziyaret etti.

 

 
Kurum Müdürü Vural Temur’un bir sunum gerçekleştirdiği ziyaret sırasında sorunlar ve çözüm önerileri konuşuldu. Adalet Bakanlığı’ndan alınan özel izin çerçevesinde gerçekleştirilen ziyaret sırasında tutuklu ve hükümlü çocuklarla görüşme imkanı da bulan avukatlar, Baro ve komisyon üyeleri tarafından temin edilen topları çocuklara hediye etti.
 
Çocuklarla yapılan söyleşi sırasında Baro Yönetim Kurulu üyesi Av. Betül Harmanşah, Cezaevi Komisyonu Üyesi Av. Tekin Özkan ve Genç Avukatlar Meclisi’nden Av. Gamze Kaya, avukatlık mesleğinin öneminden bahsederek, suça sürüklenme ve tekrar suç işlenmesinin önüne geçilmesi anlamında meslek sahibi olmanın gerekliliğini vurguladılar.
 
Av. Betül Harmanşah, Av. Tekin Özkan ve Av. Gamze Kaya’nın yanı sıra Av. Tolga Bozdağ, Av. Doğukaan Türkucu, Av. Arda Kurhan, Av Damla Sişdağ, Av. Hatice Belkıs Çetin, Stj. Av. Musa Keser ve Stj. Av. Egemen Akın’ın katıldığı ziyaret sırasında infaz kurumunda bulunan çocuklar tarafından halkoyunları gösterisi sunuldu.

Yayın Tarihi : 20.09.2017 : 13:40

Etiketler : İzmir    Barosundan    Cezaevi    Ziyareti    Bölge   


Yorumlar

8204
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN