Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Toprak'a 3'ncü Nişan

Toprak'a 3'ncü Nişan
Fransa'nın İzmir Fahri Konsolosu Zeliha Toprak, daha önce verilen iki nişanın ardından bu kez de 'Chevalier dans l'Ordre National de la Légion d'Honneur' nişanı ile taltif edildi.

 

Zeliha Toprak'a 1998 yılında Fransa Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı tarafından 'Chevalier de l'Ordre National du Mérite' nişanı, 2006 yılında Fransa Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı tarafından 'Üstün Hizmet' madalyası verildi. Toprak bu kez de 'Chevalier dans l'Ordre National de la Légion d'Honneur' nişanı aldı. Fransa'nın İzmir Konsolosluğu'nda gerçekleşen törende Toprak'a layık görülen nişan, Fransa'nın Türkiye Büyükelçisi Charles Fries tarafından yakasına takıldı.

Fransa Konsolosluğu'nda düzenlenen törene; Başkonsolos Bertrand Buchwalter, Ekonomi Müşaviri Daniel Gallissaires, Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Lucien Arkas, Başkan Yardımcısı Bernard Arkas, vali yardımcıları, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın, konsoloslar ve fahri konsoloslar, işdünyası ile sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri katıldı.

Yayın Tarihi : 17.09.2017 : 11:18


Yorumlar

2551
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN