Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bornova’da 122 Çocuğa Toplu Sünnet Şöleni

Bornova’da 122 Çocuğa Toplu Sünnet Şöleni
BORNOVA Belediyesi’nin geleneksel olarak her yıl gerçekleştirdiği toplu sünnet şöleninde, 122 çocuk ile aileleri güzel bir gün geçirdi. Müzik eşliğinde eğlenen çocuklar üstü açık otobüslerle de Bornova turu yaptı. Şölenin finali ise Pınarbaşı’nda yapıldı.

 

 
Bornova Belediyesi düzenlediği sünnet şöleninde 122 çocuk önce Bornova Büyük Park içinde biraraya gelerek orkestranın çalıdığı müzikler ve palyaçolarla eğlendi. Çocuklar daha sonra İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin üstü açık tur otobüsüyle Bornova turuna çıkarıldı. Renkli görüntülere sahne olan turun ardından Pınarbaşı’ndaki şölene geçildi. Çocuklar İzmir Marşı eşliğinde ellerinde Türk bayraklarıyla salona girdi. Tüm masrafları Bornova Belediyesi’nce karşılanan etkinlikte çeşitli ikramlar da yapıldı. 122 çocuğu ve ailelerini bu mutlu günlerinde Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila ve eşi Hikmet Atila da yalnız bırakmadı. Onların heyecanlarına ortak olan Atila çifti, çocuklara kol saati hediye etti. Şölene meclis üyeleri, muhtarlar ve belediye bürokratları da katıldı.
 
Çocuklara ve ailelerine seslenen Başkan Olgun Atila, "Çocuklarımızın özel gününde sizlerle birlikte olmak bizim için çok büyük mutluluk. Bizlere güvenerek çocuklarınızı bize emanet ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. İnşallah huzur ve barış içinde bir gelecekleri olsun. Bu etkinlikte bizlere destak veren herkese teşekkür ederiz" dedi.

Yayın Tarihi : 13.09.2017 : 12:52

Etiketler : Bornovada    Çocuğa    Toplu    Sünnet    Şöleni    Bölge   


Yorumlar

1919
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN