Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ders Zili Çaldı

Ders Zili Çaldı
Öğrencilerin bir bölümü için ilk ders zili dün çaldı. Sabah erkenden kalkıp çocuğunu okula götüren ebeveynler arasında ünlü isimler de vardı.

 

Ceyda Düvenci, kızı Melisa’yı okula eşi Bülent Şakrak ve kısa süre önce doğan oğlu Okan Ali’yle birlikte götürdü: “Balköpüğümün okulu başladı ve beraber ilk gün okula gidiyoruz.”

Pınar Altuğ’un kızı Su da dün okul arkadaşlarıyla buluştu. Altuğ, kızının fotoğrafını “Yolun açık olsun güzel kızım” notuyla sosyal medyada yayınladı.

Esra Erol ve Ali Özbir oğlları İdris Ali'yi okula götürdü. Erol paylatığı bu fotoğrafın altına: 'Ne zaman yürüyecek, ne zaman konuşacak diye günler sayarken bir bakmışsın ki ilkokullu oluvermiş bile gözünün önünde göz bebeğin... Duygulanmamak elde değil' notunu yazdı.

Deniz Akkaya sabah kızı Ayşe’yi okul servisine bindirdi, ardından koşuya gitti.

Zeynep Talu, bu yıl 6’ncı sınıfa başlayan kızını okulda fotoğrafladı.

Jess Molho’nun eşi Zeynep Molho, dün hem kızı Maya’yı hem de oğlu Tibet’i okula götürdü.

Sevinç Erbulak, kızıyla fotoğrafını Instagram hesabına ekledi.

Ayşe Tolga, kızını sınıfının önünde fotoğrafladı, o kareyi de şu notla paylaştı: “Günaydın, okulları açılan tüm miniklerimize şahane bir eğitim dönemi diliyorum.”

Burak Kut ve Cansen Yeni’nin kızları Aden de dün okulun yolunu tuttu.

Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 12.09.2017 : 11:38

Etiketler : ünlü    oyuncu    burak kut    okullar açıldı    ünlülerin çocukları    okul    deniz akkaya    esra erol    Bülent Şakrak   


Yorumlar

9294
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN