Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Başkan Dalgıç’ın Mutlu Günü

Başkan Dalgıç’ın Mutlu Günü
Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç, ağabeyi Nurettin Dalgıç’ın oğlu Onur’un nikahını kıydı. Başkan Dalgıç, yeğeninin düğününde gece boyunca dans edip oynayarak genç çiftin mutluluklarına ortak oldu.

 

CHP’li Çeşme Belediye Başkanı Dalgıç, yeğeni Onur Dalgıç ile İzel Samancı’nın nikahını, Dilaila Beach Clup’ta düzenlenen törende kıydı. Genç çiftin nikah şahitliğini ise Zahir Dalgıç ve Recep Samancı yaptı. Damat Onur Dalgıç babası Nurettin Dalgıç ve annesi Nuray Dalgıç ile gelin İzel Samancı babası Metin Samancı ve annesi Sevim Samancı, davetlileri kapıda karşıladı. Yemekli düğün törenine, CHP’li Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur’un da aralarında olduğu çok sayıda davetli katıldı.
 
 
İzel ve Onur Dalgıç çiftinin düğün pastasını kesmesinin ardından, genç gelin, pistte toplanan arkadaşlarına gelin çiçeğini attı.  Genç çiftin düğününde gece boyunca dans pisti boş kalmazken eğlence doruğa yükseldi. Düğüne geç saatte eşiyle birlikte gelen Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur’u, Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç, ağabeyi Nurettin Dalgıç ile birlikte karşılayarak ağırladı. Abdül Batur da genç çiftin mutluluklarına ortak olarak, Belediye Başkanı Dalgıç ile birlikte gece boyunca oynadı.  İzel ve Onur Dalgıç çiftinin düğünü gece geç saatlere kadar sürdü. Gecenin finalinde ise İzmir Marşı’nın hep bir ağızdan coşkuyla söylenmesiyle düğün sona erdi.
 

Yayın Tarihi : 10.09.2017 : 18:32

Etiketler : Muhittin Dalgıç    Nurettin Dalgıç    Onur Dalgıç    İzel Samancı   


Yorumlar

3422
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN