Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Lazer ve Işık Gösterilerini Kaçırmayın

Lazer ve Işık Gösterilerini Kaçırmayın
İZMİR’in 95. kurtuluş yıldönümünde sabah Zafer Yürüyüşü’yle başlayıp gün boyu devam edecek kutlamaların coşkusu, fener alayı yürüyüşü ve Gündoğdu Meydanı’ndaki lazer ve ışık gösterisiyle doruğa ulaşacak. Murat Dalkılıç  ve Gülşen konserinden hemen önce yapılacak şov, 45 kişilik bir ekip tarafından hazırlandı.

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi 9 Eylül kutlamaları kapsamında bu yıl çok özel bir gösteriye imza atacak. Tüm güne yayılacak etkinliklerin finali ise bir hayli iddialı olacak. Saat 17.00’de Atlı Süvari Birlikleri’nin Cumhuriyet Meydanı’ndan Gündoğdu Meydanı’na yürüyüşü, 18.00’de ise Türk Yıldızları’nın Gündoğdu merkezli gösterisinin ardından, saat 20.30’da Fener Alayı başlayacak. İzmirliler, Büyükşehir Belediyesi Bandosu eşliğinde Cumhuriyet Meydanı’ndan başlayarak Gündoğdu Meydanı’na kadar yürüyecek.
 
Saat 21.00’de Gündoğdu’da başlayacak Gülşen ve Murat Dalkılıç konserlerinin öncesinde ise İzmirlileri çok özel bir sürpriz bekliyor. 150 metrelik alana yayılan 6 adet istasyondan yapılacak lazer ve ışık gösterisi, izleyenlere gerçek anlamıyla 9 Eylül coşkusunu yaşatacak.
 
İzmir Marşı’nın özel olarak yeniden aranje edildiği 7 dakikalık şov için 45 kişilik bir ekip hazırlık yaptı.

Yayın Tarihi : 08.09.2017 : 16:03

Etiketler : Lazer    Işık    Gösterilerini    Kaçırmayın    Bölge   


Yorumlar

3404
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN