Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Düğüne 3 Ay Kala Kriz Çıktı!

Düğüne 3 Ay Kala Kriz Çıktı!
Kasım ayında evlenmeyi planlayan Alişan ile Eda Erol ani bir kararla yollarını ayırdı. Sosyal medyadan ayrılığı doğrulayan Alişan: Eda ile nişanı attığımız haberleri doğrudur.

 

Alişan’ın nişanlısı Eda Erol, dün sabah saatlerinde Instagram’da “Çok değerli nişanlımla yollarımızı iki medeni insan gibi ayırdık. Her şey için çok teşekkür ederim” şeklinde bir paylaşım yaptı. Ancak çok geçmeden kardeşi Bihter Erol’dan ayrılık açıklamasıyla ilgili yalanlama geldi.

Bihter Erol, kendi sayfasına “Ablam Eda Erol’un sayfası hack’lenmiştir” diye yazdı. Magazin kulislerinde, çiftin Eda Erol’un eski sevgilisi Ogan Şenyolcu ile ilgili bir tartışma yaşadığı, bu tartışmanın ayrılık kararında önemli rol oynadığı öne sürüldü.

EDA İLE NİŞAN ATTIĞIMIZ HABERLERİ DOĞRUDUR 

Eda Erol ile nişan attığını doğrulayan Alişan sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı: Eda ile nişanı attığımız haberleri doğrudur. Birlikteliğimizin evlilikle noktalanmasını isterdik. Maalesef olmadı. Nişanlılık zaten birbirini tanıma sürecidir. Biz bu süreçte anlaşamayacağımızı anladık. Konuşarak karşılıklı ayrılık kararı alıp ailelerimize bildirdik. Onlar bizleri barıştırmak için gerekli çabayı sarf ettiler sağ olsunlar. Ama iki yetişkin olarak biz verdiğimiz karardan eminiz. Bu ayrılık kararından sonra kötü hikaye taraflar birbirine düşman, küs ya da karşılıklı iddialar beklemeyin. Eda benim hayatımda hep iyi ve hanımlığı ile hatırlanacak biri ve ailesi. Tüm basın mensuplarından ricam bu süreçte ilişkimizle ilgili kuracağınız her cümle birey olan ve ayrılık kararını alan bizlerden daha çok ailelerimiz üzmektedir. Biz onları zaten üzdük. Bu konuda gerekli hassasiyeti göstermenizi istiyorum.

Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 06.09.2017 : 10:04

Etiketler : Alişan    Eda Erol    esra erol    bihter erol    nişanlı    eski sevgilisi    Ogan Şenyolcu   


Yorumlar

9481
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN