Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Şehit Ve Gazi Ailelerine Kurbanlık Hediye Etti

Şehit Ve Gazi Ailelerine Kurbanlık Hediye Etti
  DİYARBAKIR’ın Bismil İlçesi Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Turgay Gülenç, Kurban Bayramı’nda ziyaret ettiği şehit ailelerine kurbanlık hediye etti.

 

Kaymakam Turgay Gülenç, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Hasan Karaşeyho ile birlikte, Kurban Bayramı nedeniyle ilçede bulunan şehit ve gazi ailelerini ziyaret ederek kurbanlık hediye etti. Şehit ve gazi aileleri, devletin kendilerini yalnız bırakmadığını, iyi ve kötü günlerinde sürekli yanlarında olduğunu belirten Kaymakam Gülenç, "Devlet olarak, bayramlarda olduğu gibi diğer zamanlarda da şehit ve gazi ailelerimizin yanındayız. Vatanın, bayrağın ve milleti uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Gemişteki bayramlarda olduğu gibi Kurban Bayramı’nda da şehit ve gazi ailelerimizi tek tek ziyaret ettik. Bu da bizleri mutlu etti. Her zaman kapımız şehit ve gazi ailelerimize sonuna kadar açıktır" dedi.
 
Kaymakam Gülenç, şehit aileleri ve gazilere kurbanlık olarak canlı küçükbaş hayvan hediye etmesiyle bayram ziyareti son buldu.

Yayın Tarihi : 03.09.2017 : 12:53

Etiketler : Kaymakam    Gülenç    Şehit    Gazi    Ailelerine    Kurbanlık    Hediye    Etti    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5071
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN