Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Akpınar’dan Çat Kapı Ziyaret

Akpınar’dan Çat Kapı Ziyaret
Başkan Akpınar, Tamtürk Ailesi’nin evine konuk oldu

 

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, Kurban Bayramı’nda, Bahariye Mahallesi’nde Tamtürk Ailesi’nin evine çat kapı ziyarette bulundu.
 
Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, Kurban Bayramı ziyaretlerine Bahariye Mahallesi’nde devam etti. Önceki gün Zübeyde Hanım Huzurevi’ni ziyaret ederek yaşlıların gönlünü alan Başkan Akpınar, bu kez Bahariye’de ikamet eden Tamtürk Ailesi’nin evine konuk oldu. Müjdat, Meşkure ve kızları Sıdıka Tamtürk’ün yaşadığı eve çat kapı ziyaret yapan Başkan Akpınar aile ile sohbet etti, bayramlarını kutladı.
 
İlk kez bir belediye başkanı tarafından ziyaret edildiklerini söyleyen baba Müjdat Tamtürk "Sizi sebepsiz yere burada görmek ve ağırlamak bizim için büyük onur. İlk kez böyle bir şeyle karşılaşıyoruz. Bize bu duyguyu yaşattığınız için size teşekkür ederiz. Evimize hoş geldiniz başkanım" dedi.
 
Başkanı Akpınar ise "Bayramda tatil yapmak yerine, halkımızla iç içe olmak ve evlerine konuk olmak benim için daha büyük bir mutluluk. Bugün Tamtürk Ailesi’nin evindeyiz. Onların güler yüzü bana enerji ve mutluluk veriyor. Misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum" diye konuştu.
 
Başkan Akpınar, mahalledeki esnafla da bayramlaştı.

Yayın Tarihi : 02.09.2017 : 10:34


Yorumlar

7689
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN