Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bu Fotoğraftaki Kıvanç Tatlıtuğ mu?

Bu Fotoğraftaki Kıvanç Tatlıtuğ mu?
Kıvanç Tatlıtuğ'a ait olduğu iddia edilen ve bugün ortaya çıkan fotoğraf gündeme bomba gibi düştü. Bir sosyal medya hesabından paylaşılan kare sonrası Tatlıtuğ'un menajerlik şirketinden açıklama geldi.

 

Kıvanç Tatlıtuğ'a ait olduğu iddia edilen fotoğraf sosyal medyayı karıştırdı. Magazin haberleri paylaşan bir hesabın 'TBT Kıvanç Tatlıtuğ' hashtag'iyle paylaştığı karede seksi modelin poz verdiği görülüyor.

Kısa sürede hesabın takipçileri tarafından bu kişinin Kıvanç Tatlıtuğ olmadığı yazılıp çizilmeye başlanmasına rağmen kareyi görenlerin ilk başta Tatlıtuğ'u tanımakta zorlandığı, fotoğrafa yaptıkları yorumlarda ortaya çıktı.

'BU KİŞİ KIVANÇ TATLITUĞ DEĞİL'

Kıvanç Tatlıtuğ'un menajerlik şirketinden yapılan açıklamaya göre, bu kişi Kıvanç Tatlıtuğ değil, Oyuncuya benzeyen Austin Lyle adlı Amerikalı bir manken.

Model Austin Lyle'nin daha önce Instagram hesabından paylaştığı bu fotoğrafta (yukarıdaki) Kıvanç Tatlıtuğ'a ikizi kadar benzediği görülüyor.

Model bu fotoğrafın altına son zamanlarda Kıvanç Tatlıtuğ'a çok benzetildiği yönünde yorumlar aldığını ve Tatlıtuğ'un çok iyi bir aktör olduğunu yazmış.

Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 27.08.2017 : 12:42

Etiketler : ünlü    Kıvanç Tatlıtuğ    Model Austin Lyle    oyuncu    Amerikalı manken   


Yorumlar

7411
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN