Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yazışmaları Ortaya Çıktı

Yazışmaları Ortaya Çıktı
Tamer Karadağlı'nın Instagram hesabı hacker'lar tarafından ele geçirildi. Avukatı aracılığıyla bir açıklama yapan ünlü oyuncu mahkemeden yayın yasağı kararı aldığını duyurdu.

 

Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı, hacker'ların son kurbanı oldu. Avukatı aracılığıyla Instagram hesabının ele geçirildiğini duyuran ünlü oyuncu mahkemeden yayın yasağı kararı aldı.

İşte Karadağlı'nın avukatı aracılığıyla yaptığı açıklama:

Müvekkilim Tamer Karadağlı'nın Instagram resmi hesabı çalınmış olup müvekkilimin sosyal medya hesabının tüm şifreleri, bu hesabındaki tüm özel yazışmaları ve fotoğrafları isteği dışında 3. şahısların elinde bulunmaktadır.

Müvekkilimin tamamen özel hayat kapsamı içinde kalan bu görsellere  

ve yazılara müdahale etme, tahrif etme, onun adına başkalarıyla yazışma, onun adına paylaşım yapma ve tüm bunların müvekkilimin isteği dışında kamuoyuna yayılması tehdidi kaçınılmazdır.

Bu nedenle müvekkilim Tamer Karadağlı'nın Instagram hesabındaki tüm özel konuşmalarının, yazışmalarının ve resimlerinin tüm yazılı, görsel basın ve internet sitelerinde yayınlanması İstanbul 21. Asliye Hukuk Mahkemesi'nin 2017/38 D. İş ve 2017/38 K. sayılı mahkeme kararı ile durdurulmuştur. Karar ekte yer almaktadır.

Kaynak: Mynet

Yayın Tarihi : 26.08.2017 : 11:40

Etiketler : ünlü    tamer karadağlı    hacker    şok    çocuklar duymasın    avukat   


Yorumlar

5293
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN