Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Alice İzmir'i Kasıp Kavuracak

Alice İzmir'i Kasıp Kavuracak
Işık, müzik ve dansların yanı sıra akrobatik sirk gösterileri ile sahnelenen Alice Harikalar Diyarında fuar ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatacak.

 

Folkart’ın Ana Sponsoru olduğu 86. İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF) geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda muhteşem gösterilere, tiyatro oyunlarına ve müzikallerle renklendi. İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından düzenlenecek olan Folkart’ın Ana Sponsoru olduğu 86. İzmir Enternasyonal Fuarı, muhteşem gösteriler ve etkinliklerle 10 süresince ziyaretçilerini ağırlayacak. 

86. İEF’nin en dikkat çekici gösterilerinden biri ise Alice Harikalar Diyarında isimli sirk tiyatrosu olacak. Lewis Carrol’un yazdığı Alice Harikalar Diyarında adlı eseri; teknolojiyle yaratılan muhteşem görüntüler, ışık ve renkler arasındaki dans gösterileriyle İEF’de yeniden can bulacak. Gösterinin provaları dahi izleyenleri heyecanlandırdı. 

DANS, MÜZİK VE AKROBASİ

Alice Harikalar Diyarında gösterisinin Kareografı Julia Sakharova, Ukrayna’da kurulan Elysium Sirk Tiyatrosu ekibi olarak Türkiye’de sergileyecekleri gösterilerinde teknik ekiple birlikte yaklaşık 70 kişinin görev yapacağını belirtti. Gösteride çok sayıda ödüllü akrobat, atlet ve dansçının bulunduğuna işaret eden Sakharova, “Seçkin atletler, akrobatlar, dansçılar ve palyaçolar ile birlikte izleyicilerimize unutulmaz anlar yaşatacağız. Elysium Sirki’nde, İnsan yeteneklerinin teknolojik fırsatlarla biraraya getirdiğimiz gösteride yapılması imkansız gözüken akrobatik hareketler göreceksiniz. Alice Harikalar Diyarında masalını yeniden yaşayacaksınız” diye konuştu. 

GÖSTERİ 4 GÜN SÜRECEK

Cumartesi günü ilk gösterimi yapılacak Alice Harikalar Diyarında gösterisi Biletix’ten 3 TL karşılığında bilet alınarak numaralı koltuklarda izlenebilecek. Biletix’ten biletler internetten alınabilecek. Biletix’ten bilet alanlar Kültürpark Fuar Alanı’na ücretsiz giriş yapacaklar. 

Ayrıca internetten bilet alamayanlar fuar ziyaretçilerin de, Kültürpark Atatürk Açıkhava Tiyatrosu’nda numarasız koltuklarda gösteriyi ücretsiz izleyebilmelerine imkan sağlanacak.  Alice Harikalar Diyarında Sirk Tiyatrosu, 19-20-21-22 Ağustos tarihlerine Kültürpark Atatürk Açıkhava Tiyatrosu’nda izlenebilecek. 

Yayın Tarihi : 18.08.2017 : 14:40

Etiketler : haber    haberler    alice harikalar diyarında    fuar       


Yorumlar

4810
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN