Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Barcelona'da Terör!

Barcelona'da Terör!
İspanya’nın Barcelona şehrinde bir minibüs kalabalığın arasında daldı. İspanyol El Pais gazetesi, çok sayıda kişinin yaralandığı olayda minibüsü süren kişinin olay yerinden kaçtığını duyurdu. İspanyol polisi, terör saldırısı olduğunu açıkladı. Olayda 2 ölü ve en az 20 yaralı bulunduğu belirtiliyor. Mail Online, olayda ölü sayısının 4'e yükseldiğini yazdı.

 

Las Ramblas bölgesindeki olayda çok sayıda kişinin yaralandığı belirtildi. Güvenlik kaynakları beyaz bir minibüsün turistik bölgedeki kalabalığın içine daldığını vurguladı.

Bölgedeki metro ve tren istasyonları kapatıldı. İspanya'nın en kalabalık caddelerinden biri olan Las Rambla'daki araçlı saldırının 'Maccabi' isimli bir koşer restoranının dışında gerçekleştiği ifade edildi. Görgü tanıkları çok sayıda kişinin olay yerinden çığlık alarak kaçtığını aktardı. 

Barcelona polisinin çevredekileri bölgeden uzak durmaları konusunda uyardığı belirtildi. Polisin Las Ramblas bulvarı yakınlarındaki metro ve tren istasyonlarının kapatılmasını talep ettiği aktarıldı. 

İspanya Başbakanı Rajoy, olayın ardından yaptığı açıklamada tüm yetkililerle iletişim içinde olduğunu açıkladı.

Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 17.08.2017 : 19:26

Etiketler : barcelona    terör    siyaset    İspanya    El Pais gazetesi    Las Ramblas bulvarı    saldırı    terör saldırısı   


Yorumlar

5682
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN