Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kopyasını mı Sunacak?

Kopyasını mı Sunacak?
Sabah gazetesi Tv yazarı Yüksel Aytuğ, geçtiğimiz Cumartesi Fox TV'de izleyicisiyle buluşan 'Büyük Resim' isimli yarışma hakkında şok bir iddiada bulundu.

 

Fox TV'nin büyük umutlarla ve Reklam kampanyasıyla ekrana getirdiği Selçuk Yöntem'li "Milyonluk Resim" yarışması, ATV'nin fenomen Yarışması "Kim Milyoner Olmak İster'in bire bir kopyası mı?

Sabah gazetesi yazarı Yüksel Aytuğ, "FOX, sadece 'Kim Milyoner Olmak İster'in sunucusu Selçuk Yöntem'i transfer etmekle kalmamış, yarışmanın ruhunu da adeta kopyalamış" iddiasında bulundu.

"Konuk ve sunucunun pozisyonları, para ağacı, jokerler v.s. neredeyse bire bir 'Kim Milyoner Olmak İster?' ile benzeşiyor" diyen Yüksel Aytuğ şöyle devam etti: " Pardon... Çok önemli bir fark (!) var. Yarışmacı, cevaba sıkıştığında telefonla jokerini aramıyor da, stüdyoda bulunan yakınından yardım alıyor..."

Aytuğ yazısını da şöyle bitirdi:
"Bana göre programın tek cazip tarafı, Selçuk Yöntem tarafından sunuluyor olması. Ona da sanırım 'Biraz daha canlı, hareketli ol' talimatı gelmiş. Zira çiftçilik yapan Ankaralı yarışmacıyla karşılıklı Fidayda oynamak, reyting artırmanın yeni 'Yöntem'i olmuş!"

Kaynak: Mynet

Yayın Tarihi : 09.08.2017 : 11:26


Yorumlar

2225
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN